שאלות ותשובות

תשובה. אבן שמוט גורמת לפיזור חום אחיד במאפה על ידי כך שהיא מונעת מתחתית המאפה להתקרר. פיזור חום בצורה אחידה אכן עוזר למהלך האפיה ולאו דווקא בפיצה אלא בכל סוגי הלחמים.

תשובה. חשוב לדעת שקרמל סופח לחות ולכן חיי המדף שלו קצרים במיוחד! כשמדובר בציפוי או בקישוט קרמל עדיף להכין עד שעתיים ממועד ההגשה. ניתן להחליף את הקרמל באיזומלט שחיי המדף שלו ארוכים יותר.

תשובה. בראש ובראשונה השימוש במרגרינה / חמאה אחראי לנימוחות של הבצק הפריך. כמו כן יש להימנע מלישת יתר הגורמת לבצק להידחס, וגם המרת הסוכר באבקת סוכר משפיעה על מרקם הבצק.

תשובה . אכן עד לפני מספר שנים כמעט לא היה ניתן למצוא את מוצרי האפיה המיוחדים בכשרויות מהודרות. אולם כיום ניתן להשיג כמעט הכל בחנויות המתמחות, וגם בחנות הקולינריום שהקמנו לאחרונה במיוחד עבור התלמידות, כדי שאחר שסיימתן את הלימוד לא תצטרכו להתחיל להתרוצץ ולחפש דברים, אלא תוכלו לרכוש אותם במרוכז במקום, והופ, ישר להכין בבית.

תשובה. המגמה היום היא להנגיש את כל הלימודים והקורסים לעולם הדיגיטלי-המקוון. ההכרח לא יגונה, רק מה, ספציפית בתחום הקולינריה הרבה יותר עדיף ללמוד פרונטלית ולהשתתף פיזית בשיעורים. רק כך נוכל להרגיש את הבצקים, את מרקמי הקרמים והקצפות, ולהתנסות בזילופים וכד’. כמעט בלתי אפשרי ללמוד את רזי הקונדיטוריה בשלט רחוק.

תשובה. כמובן שאנו משתדלים לתת את המקסימום בכל הקורסים והמגמות, ועדיין, כדי להגיע להתאמה מושלמת כל אחת צריכה לדעת מה הצרכים שלה. לאחת שרוצה ללמוד מהבסיס באופן יסודי נמליץ על קורס אפייה מקצועית, אחת שיש לה ידע ורוצה לשכלל ולהשקיע יותר בקטע של היופי ושדרוג המראה – נמליץ לה על קורס קונדיטוריה עילית.  למי שחשוב לה הפן הבריאותי ורוצה לשלב את זה במשהו עכשווי ומודרני, מומלץ לחשוב על עיצוב פירות, וכן הלאה. אפשר כמובן תמיד להתקשר ולהתייעץ עם יועצות הלימודים שלנו לקבל את הכלים המתאימים להחלטה.

תשובה. השנים האחרונות עשו טוב מאוד לחובבות האפייה המקפידות על כשרות, פעם אכן היה חסר הרבה מוצרים בכשרות טובה. כיום, כמעט ואין מוצר שלא תוכלו להשיג בכשרות מהודרת. ישנם עדיין דברים בודדים שא”א להשיג מסיבות כשרות, וכמובן שיש דברים שלא תמצאו בכל סופר, אבל יש בכל מקום חנויות מתמחות באפייה, גם אנחנו מחזיקים במקום חנות לשירות התלמידות כדי שיהיה ניתן לרכוש הכל בכשרות מהודרת.

 

תודה שקניתם אצלינו,
המשלוח בדרך אליכם

מחכה לכם ים של הנאה וחוויה נוטפת שוקולד

הערכות יגיעו אליכם ביום יומיים הקרובים
באזורים חריגים או עיכובים לא צפויים – עד 4 ימי עסקים
 
 
על כל שאלה אנחנו זמינים: 
במייל [email protected] / בווצאפ 03-524-24-91
 
בהנאה
צוות הקולינריום
 

היי מדהים, הוספת ערכה לעגלה!

מחכה לכם פעילות כייפית וטעימה

אל תלכי לפני הקינוח ; )

אנחנו רוצים לפנק אותך
ב 3 מתכונים של קינוחים שווים!

מתעניינת בלימודים? השאירי פרטים ונחזור אליך!